کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

دانلود درس پژوهی جغرافیای پایه پنجم ابتدایی کشورهای همسایه ی ایران

 دانلود درس پژوهی جغرافیای پایه پنجم ابتدایی کشورهای همسایه ی ایران

 دانلود درس پژوهی جغرافیای پایه پنجم ابتدایی کشورهای همسایه ی ایران   کامل و آماده به صورت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات25

در این درس پژوهی کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است

 اهداف جزئی :  1-    آشنایی با نوع حکومت کشورهای همسایه ی ایران  2-    آشنایی با نوع زبان کشورهای همسایه ی ایران  3-    آشنایی با نوع مشاغل متداول در کشورهای همسایه ایران  4-    آشنایی با نوع محصولات کشاورزی کشورهای همسایه ایران  5-    آشنایی با نوع صنایع دستی کشورهای همسایه ایران  6-     آشنایی با نوع معادن کشورهای همسایه ایران  7-    آشنایی با نوع صادرات کشورهای همسایه ی ایران  8-    .....  اهداف رفتاری :  انتظار می رود فراگیران پس از اجرای این درس قادر باشند :  1-    موقعیت جغرافیایی کشورهای همسایه را تشخیص دهند . (مهارتی)  2-    کشورهای همسایه ایران را نام ببرند. (شناختی)  3-    حداقل دو مورد از محصولات کشاورزی کشورهای همسایه ی ایران را بیان کنند. (شناختی)  4-    روی نقشه دور کشورهای همسایه خط بکشند (مهارتی)  5-    در مدت دو دقیقه گزینه صحیح را در مورد صادرات کشورهای همسایه ی ایران روی برگه انتخاب کنند. (مهارتی)  6-     مشاغل مهم کشورهای همسایه را از میان مشاغل مشخص شده برگزینند و به کشور مورد نظر ارتباط دهند. (مهارتی)  7-    منابع ، صنایع، زبان، مذهب و نوع حکومت هر یک از کشورهای همسایه ی ایران را با یکدگیر مقایسه نمایند . (مهارتی)  8-    نسبت به شناخت کشورهای همسایه خود علاقه نشان دهند. (عاطفی)  9-    نسبت به مسافرت به کشورهای همسایه ی خود علاقه نشان دهند. (عاطفی)  10-با انجام فعالیت های عملی تصاویر مربوط به کشورهای همسایه ی ایران اعم از (مشاغل و محصولات کشاورزی) را تفکیک کنند. (مهارتی)  11-بتوانند از آموخته های خود در مورد کشورهای همسایه یک سفر خیالی طراحی کرده و بنویسند. (مهارتی)  12.....

•  علاوه بر موارد فوق مجموعا 5 جزه آموزشی و پاور پوینت زیز به صورت اشانتیون به شما فرهنگی گرامی ارائه میگردد که عناوین آنها عبارتند از :
درس پژوهی معماری نوین تدریس  
درس پژوهی تدریس فرصت ساز
ده گام اساسی در فرایند درس پژوهی
درس پژوهی و راه های توسعه آن
آموزش درس پژوهیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
5_455187_8012.zip12.4 MB