کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

دانلود درس پژوهی تغییرات مواد علوم پنجم ابتدایی

 دانلود درس پژوهی تغییرات مواد علوم پنجم ابتدایی

 دانلود درس پژوهی تغییرات مواد علوم پنجم ابتدایی   کامل و آماده به صورت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات26

در این درس پژوهی کلیه مستندات و مراحل اجرا به طور کامل رعایت گردیده است

 هدف کلی :

آشنایی با تغییرات مواد  اهداف جزئی :  1-    آشنایی با خواص مواد (رنگ ، بو، مزه، شکل جنس)  2-    آشنایی با تغییر فیزیکی  3-    آشنایی با تغییر شیمیایی  4-    آشنایی با انواع تغییرات مواد  5-    آشنایی با اثر رطوبت بر مواد  6-     آشنایی با اثر گرما بر مواد  7-    ....... اهداف رفتاری :  فراگیران باید پس از پایان درس قادر باشند :  1-    خواص ماده را نام ببرند. (دانستنی)  2-    انواع تغییرات مواد را نام ببرند. (دانستنی)   3-    چند نمونه تغییر فیزیکی و شیمیایی نام ببرند . (دانستنی) 4-    تغییرات فیزیکی را تغییرات شیمیایی جدا نمایند. (مهارتی) 5-    در حداقل زمان تغییر فیزیکی و شیمیایی را تعریف کنند.. (دانستنی) 6-     نسبت به تغییرات محیط اطراف علاقه نشان دهند. (عاطفی)  7-    به تغییرات موجود در محیط زیست خود علاقه نشان دهند. (عاطفی)  8-    تغییرات فیزیکی و شیمایی را به طور روزمره با آن ها سر و کار دارند از هم تشخیص دهند . (مهارتی)  9-    هنگام آزمایش تغییرات فیزیکی را از تغییرات شیمیایی تشخیص دهند. (مهارتی) 10-........ هدفهاي رفتاري در حيطه رواني- حركتي: 1-    دانش آموزان بدون كمك  مستقيم آموزگار به ميزهاي كار مراجعه كرده و مراحل خواسته شده را بررسي كنند. (اجراي عمل بدون كمك ) 2-    دانش آموزان با دقت و سرعت كارهاي خواسته را انجام دهند. (دقت در عمل) 3-    دانش آموزان ضمن انجام مراحل آزمايش به دقت نكات خواسته شده در برگه هاي گزارش خود تكميل كنند. (هماهنگي در عمل) 4-    دانش آموزان در صورت نياز به متن كتاب مراجعه نموده و آن را بخوانند.(دقت در عمل)

•  علاوه بر موارد فوق مجموعا 5 جزه آموزشی و پاور پوینت زیز به صورت اشانتیون به شما فرهنگی گرامی ارائه میگردد که عناوین آنها عبارتند از :
درس پژوهی معماری نوین تدریس  
درس پژوهی تدریس فرصت ساز
ده گام اساسی در فرایند درس پژوهی
درس پژوهی و راه های توسعه آن
آموزش درس پژوهیپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
4_455185_2295.zip10.5 MB