اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی
دسته بندی محصولات
کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

پاور پوینت سیستم برودت بدون گاز  

پاور پوینت سیستم برودت بدون گاز  

دانلود پاور پوینت سیستم برودت بدون گاز با فرمت ppt و قابل ویرایش تعداد اسلاید 19

دانلود پاور پوینت آماده

 

معرفی peltier

—اوایل قرن نوزدهم Seebeck فهمید كه اگر در محل اتصال دو هادی غیر مشابه اختلاف دما ایجاد نماید، جریان الكتریكی جاری می شود .                                                       و از طرفی دیگر، Peltier ثابت كرد كه جریان عبوری از میان دو هادی غیر مشابه،باعث                                                                  می شود كه گرما یا منتشر شود و یا در محل اتصال جذب شود. و با استفاده از همین دو اثر وسایل جالبی ساخته شد.
—سیستم ترموالكتریك بر اساس اثر Peltier پایه گذاری شده كه در سال 1834 كشف شده و یكی از سه اثر ترمو الكتریك می باشد دو اثر دیگر به نامهای اثر Seebeck و اثر Thomson شناخته می شوند كه با فرمول ساده ای یه هم ربط داده می شوند اثر پلتیر روی نقطه اتصال بحث می كند و دو اثر دیگر در یك نیمه هادی بررسی می شوند.
 

این فایل بسیار کامل و جامع طراحی شده و جهت ارائه در سمینار و کنفرانس بسیار مناسب است و با قیمتی بسیار اندک در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار می گیرد

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
2011_366518_8247.zip3.4 MB