اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی
دسته بندی محصولات
کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

پایان نامه رشته علوم تربیتی با موضوع تنظيم خانواده

پایان نامه رشته علوم تربیتی با موضوع تنظيم خانواده

دانلود پایان نامه آماده

دانلود پایان نامه رشته علوم تربیتی با موضوع تنظيم خانواده با فرمت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات95

تعریف

روش انديشه و زندگي که به صورت داوطلبانه و بر پايه آگاهي، بينش و تصميم گيري مسؤلانه توسط افراد و زوجين در جهت ارتقاي سلامت و بهزيستي خانواده‌ها اتخاذ مي‌شود و از اين رو در توسعه اجتماعي کشور سهم مؤثري دارد.

اهداف
1)پرهيز از تولد کودک ناخواسته    2)داشتن کودک به تعداد دلخواه 3)تنظيم فواصل بين بارداريها 4)مراقبت زنان و زايمان در رابطه با سن پدر و مادر 5)تعيين تعداد کودکان براي خانواده در نهايت هدف از برنامه‌های تنظيم خانواده فراهم نمودن زمينه مساعد براي تأمين سلامت جسمي و روحي کل خانواده مي‌باشد و تنها مترادف با کنترل مواليد نيست.

مشاوره

مشاوره فرايندی است که در آن به داوطلب کمک مي‌ شودتا در مورد استفاده يا عدم استفاده از وسايل پيشگيری از بارداری تصميم بگيرد و روش پيشگيری از بارداری مناسب را انتخاب نمايد. 6 مرحله مشاوره ، خلاصه شده در کلمهGATHER عبارتند از: G(GREET) : احترام به مراجعه کننده با نزاکت و برخورد گرم. A(ASK) : از داوطلب در مورد خودش سوال کنيد (دليل مراجعه، کمک به بيان خواسته ها و نظرهای خود و احساسات و باورهای وی، کمک جهت تفکر کامل درباره انتخابهای موجود، ايجاد اين باور که مشاور، خواهان ارائه خدمت موثر می‌باشداگاهی از دانش و تجربيات مراجعه کننده، T(TELL)  : پاسخ به نيازها و نگرانيها با توجه به موقعيت مراجعه کننده. H(HELP) : کمک به داوطلب برای اتخاذ بهترين تصميم. E(EXPLAIN) : توضيح هر آنچه که لازم يا شفاف کننده است. R(RETURN) : برنامه ريزی جهت ويزيت مجدد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
147_343636_6158.zip66.6k