کافی نت دانشجو (فرهنگیان )

اقدام پژوهی,پایان نامه ,برنامه سالانه,پروژه مهر,درس پژوهی,طرح جابر,طرح کرامت,کارآموزی,طرح توجیهی,پودمان,علمی کاربردی

کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

دانشجویان و فرهنگیان عزیز در صورت نداشتن ایمیل از ایمیل aminsaleh2031@gmail.com استفاده نمایید. به دلیل عدم دسترسی به منابع تعدادی از فایل ها چنانچه فایلی متعلق به شماست و از اینکه در سایت قرار گرفته ناراضی هستید لطفا با شماره های ذکر شده تماس بگیرید تا در سریعترین زمان نسبت به برداشتن فایل و حذف آن از سایت اقدام نماییم.

ازدواج ،همسرگزینی و طلاق در روندتغییرات

ازدواج ،همسرگزینی و طلاق در روندتغییرات

دانلود مقاله ی ازدواج ،همسرگزینی و طلاق در روندتغییرات با فرمت ورد و قابل ویرایش تعدادصفحات 25

چکیده :

نگرش و دیدگاه نسبت به  ازدواج،همسر گزینی و طلاق  به عنوان   «واقعیت اجتماعی»، تحت تاثیر فرهنگ و نقش و موقعیتی است که در آن به سر می بریم. دیدگاه فرد نسبت به ازدواج وهمسر گزینی تابع فرهنگی است که به آن تعلق دارد، همچنین ملهم از موضع و جایگاه فرد در جامعه است. به عبارت دیگر برخی باورهای فرد، ناشی از تأثیر فرهنگ و جامعه ای است که در آن زندگی می کند، مانند نقش مرد یا زن بودن، مثلاً واقعیتی به نام زن بودن به مفهوم یاد گرفتن «اندیشیدن مانند یک زن» است، یعنی اعتقاد به اینکه عاطفه، حیا، صبر، بردباری، گذشت، خانه داری، بچه داری و مادری، کنش های ضروری برای یک زندگی خوب و رضایت بخش است و مرد بودن نیز به مفهوم یاد گرفتن «اندیشیدن مانند یک مرد» است، یعنی باور داشتن به اینکه نان آوری، سرپرستی خانواده، احساسی نبودن، تلاش برای کسب معاش، اعتبار اجتماعی، لازمة یک زندگی خوب و سعادتمندانه است.  درچندسال اخیر، شاخصهای ازدواج،همسر گزینی و طلاق روندی نگران کننده داشته اند، بطوری که میزان ازدواج کاهش و میزان طلاق افزایش یافته است.. در این مقاله سعی شده است ضمن تبیین مفاهیم ازدواج،همسر گزینی و طلاق و جنبه های مرتبط با آن، به ارائه راهکار ها و راهبرد های بهبود این وضعیت پرداخته شود. درآغاز مقاله مفاهیم ازدواج و طلاق را توضیح داده و به نحوۀ محاسبه هر شاخص در قسمت مربوطه اشاره شده است و سرانجام در پایان مقاله سعی شده توصیه های لازم جهت متعادل کردن شاخصهای ازدواج و طلاق ارائه شود.

  کلیدواژه : ازدواج،همسر گزینی،طلاق،روند تغییراتپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ezdevaj-hamsar-gozini_333521_9040.zip73k